طرح تعویض مقالات ترجمه شده شما با مقالات سایت خانه ISI ایران سایت خانه ISI ایران به منظور حمایت از محققین و دانشجویان رشته مدیریت طرح تعویض مقالات ترجمه شده را راه اندازی نموده است. در این طرح دانشجویان و پژوهشگرانی که دارای مقالات ISI مدیریت با ترجمه فارسی می باشند که در سایت ما موجود نمی باشد می توانند مقالات مذکور را با یکی از مقالات دیگر سایت تعویض نمایند و بدون هزینه مقاله جدیدی را دریافت نمایند.

بدون شک دانشجویان و محققان عزیز دارای مقالات ترجمه شده ای هستند که دیگر نیازی به آن ندارند لذا می توانند با ارسال برای ما و در قبال آن دریافت مقالات جدیدتر نسبت به استفاده رایگان از مقالات سایت استفاده نمایند ولی لطفا به موارد ذیل توجه فرمایید:

یک : مقالات ISI مدیریت در سایت ما وجود نداشته باشد.

دو  : ترجمه مقاله ای که دارید به صورت کامل باشد به اینصورت که بخش هایی از مقاله بدون ترجمه نباشند.

سه : ترجمه روان و شیوا باشد.

چهار : ترجمه مقالات ارسالی حتما باید در قالب فایل Word باشند.

پنج   : بابت هر مقاله شما باید اصل مقاله لاتین به همراه نصف صفحات ترجمه را ارسال نمایید تا کیفیت کار ترجمه شما توسط کارشناسان ما بررسی شود. منظور از نصف صفحات ترجمه به عنوان مثال ترجمه مقاله شما 10 صفحه است شما باید 5 صفحه آن را ارسال فرمایید.

شش : در صورتیکه مقاله و ترجمه شما از طرف کارشناسان ما مورد تایید قرار گرفت شما می توانید مقاله خود را با توجه به سال مقاله ای که برای ما ارسال کرده اید انتخاب نمایید.

هفتم  : بعد از تایید از سمت کارشناسان ما اصل ترجمه را ارسال نموده و همراه آن کد مقاله ای را که از سایت ما قصد معاوضه با آن را دارید اعلام کنید مقاله سریع به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


لطفا جهت ارسال مقالات از ادرس ایمیل ما به نشانی :isihome.ir[at]gmail.com  استفاده نمایید 

 

 نکته بسیار مهم که باید مد نظر داشته باشید این است که خانه مقالات ایران این طرح را فقط برای مقالات قبل از سال 2015 اجرا می کند و به این به این معنی است که مقالات سالهای 2016 و بعد از آن شامل این طرح نخواهند شد. مگر اینکه مقاله ای که برای ما ارسال می شود در اینترنت موجود نباشد. در انتها خانه مقالات ایران در پذیرش مقاله جهت تعویض مختار است. 


 


free webpage hit counter