موضوع : قوانین و شرایط استفاده از سایت خانه مقالات ایران ISIHome 


ماده1:

تعاریف

منظور از "کاربر"،شخصیت حقیقی یا حقوقی است که کلیه قوانین سایت را پس از مطالعه دقیق پذیرفته و جهت استفاده از خدمات سایت به عضویت سایت درآمده و یا اینکه به پست الکترونیک سایت ایمیل ارسال نموده است.

کاربران سایت به دوسته تقسیم می شوند:

1-کاربرانی که جهت فروش "داده" های خود را برای سایت خانه مقالات ایران ارسال می نمایند. 

2-کاربرانی که از " داده  " ها و خدمات سایت استفاده می نمایند.

منظور از "سایت"،تارنمای خانه مقالات ایران به آدرس اینترنتی  ISIHome.ir  است.

منظور از"داده"،کلیه مقالات ترجمه شده می باشد.

منظور از " خدمات "،شامل خدمات حرفه ای ترجمه می باشد.

منظور از "پست الکترونیک" آدرس ایمیلهای رسمی سایت به نشانی زیر می باشند .


  info [@] isihome.ir       و        ISIHome.ir [@] gmail.com  

 

ماده2 :

کاربر و تار نما هر دو ملزم به رعایت کلیه قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران هستند.


با توجه به اینکه فعالیت سایت در حوزه وب و خدمات فروش مقالات ترجمه شده و ترجمه و خدمات مشابه می باشد به طور مواکد مدیران سایت به سه قانون ذیل که بخشی از قوانین مورد اشاره در ماده 2 می باشد جهت آشنایی "کاربر" (ان) دریک ماده های جداگانه (ماده شماره 3 و 4) به آن اشاره شده است.


ماده 3 :

از آنجایی که فعالیت تارنما در حوزه وب بوده و از یک طرف قوانین جرایم رایانه ای یکی از مهمترین قوانین حوزه وب بوده و از طرف دیگر عطف به ماده 2 این متن قانون مزبور جزو یکی از قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد کابر به صورت مواکد ملتزم به رعایت تمامی قوانین جرایم رایانه ای می باشد. 


به دلیل مهم بودن این قانون ، ماده 3 به صورت جداگانه تاکید ویژه ای بر روی آن دارد.

متن کامل قوانین مربوط به جرایم رایانه ای که در تارنمای کارگروه تعین مصادیق محتوای مجرمانه منتشر شده است از طریق لینک زیر قابل مشاهده و مطالعه می باشد .


لینک کامل قوانین جرایم رایانه ای ( لطفا برای مشاهده کلیک فرمایید)

 

ماده 4 :

با توجه به اینکه فعالیت این تارنما در خصوص فروش مقالات ترجمه شده و خدمات ترجمه و تالیفی می باشد لذا  " کاربر " (ان) سایت موظف به التزام و رعایت تمامی قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان بوده و طبق  ماده 3 از فصل دوم قانون تاکید به حفظ حقوق معنوی و فکری آثار می گردد.


متن کامل قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان  که در تارنمای مرکز پژوهشهای مجلس انقلاب اسلامی منتشر شده است از طریق لینک زیر قابل مشاهده و مطالعه می باشد.


لینک کامل قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان ( لطفا برای مشاهده کلیک فرمایید)

 

ماده 5:

کاربر اجازه انتشار هیچ داده ی منتشر شده یا تولید شده در سایت را به هیچ صورت ممکن، ندارد.


ماده 6 :

با توجه به اینکه بخشی از کاربران تمایل به فروش آثار ترجمه شده خود را به خانه مقالات ایران دارند پس از توافقات نهایی با آنان، تارنما مجاز به استفاده از داده های ارسالی کاربران در سایت بوده و داده های مذکور فقط با ذکر نام مترجم  جهت فروش در سایت قرار داده خواهد شد . دلیل قرار دادن نام مترجم در سایت عطف به ماده( 3 ) حمایت از حقوق مولفین می باشد.


ماده 7:

کاربرانی که فایل های ترجمه شده خود را برای فروش به این تارنما ارسال می نمایند اقرار می نمایند که مترجم آثار خود آنان بوده اند و این آثار متعلق به فرد دیگری نمی باشد. در صورت وجود هر گونه ادعا از طرف اشخاص ثالث کاربر ارسال کننده ترجمه مسول بوده و سایت خانه مقالات ایران هیچ گونه مسولیتی ندارد.


ماده 8 :

کاربرانی که جهت فروش داده های خود را به سایت ارسال می کنند موظف به ارایه نام و مشخصات واقعی خود می باشند.


ماده 9:

کاربرانی که داده های خود را به این تارنما ارسال می نمایند حق ترجمه و تالیف را به این تارنما واگذار می نمایند.


ماده 10:

هریک از کاربران سایت موظف به رعایت و احترام به قوانین سایت بوده و در صورت تخطی از هرکدام از قوانین و ایجاد خسارت موظف به جبران خسارات مربوطه که توسط مرجع قانونی ذیصلاح تعیین میشود می باشند.  


ماده 11 :

تمام قوانین و مقرارتی که بروزرسانی میشوند در این صفحه منتشر میابند و کاربرانی که وارد تارنما شده و یا از ایمیل های سایت با ما مکاتبه می نمایند به معنی پذیرش قوانین و ضوابط ما می باشد.


ماده 12 :

حق انتشار مقالات ترجمه شده ای که مشتری به سایت خانه مقالات ایران ارسال می کند در اختیار سایت خانه مقالات ایران می باشد و معمولا سایت پس از دوماه انها را در سایت درج خواهد نمود.


کلیه منافع تارنما متعلق به خانه مقالات ایران میباشد و هرگونه کپی برداری از قالب ، محتوی مقالات انتشار یافته توسط سایت پیگرد قانونی دارد.

 

free webpage hit counter