تیم مدیریت خانه ISI ایران از فارغ التحصیلان رشته مدیریت تشکیل شده است ، ما نیز در دوران دانشجویی در خصوص دسترسی به مقالات ISI و هزینه های زیاد دالترجمه ها دچار مشکل بودیم لذا تصمیم گرفتیم برای فراهم آوردن دسترسی رایگان به مقالات ISI مدیریت از یکسو و از سوی دیگر قراردادن ترجمه مقالات ISI ، خانه ISI ایران را افتتاح نماییم.

سایت خانه ISI ایران شامل چندین بخش خواهد بود که شامل مقالات ترجمه شده ISI مدیریت ، ترجمه تخصصی مقالات ، ادبیات پژوهشی و تحقیق  ، پرسشنامه های معتبر و کارهای تحقیقاتی که مناسب دروس سمینار و فصل دوم پایان نامه می باشد .

در فاز اول بخش مقالات ترجمه شده ISI مدیریت راه اندازی شده است که شامل حوزه های مدیریت مالی ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، مدیریت کارافرینی و مدیریت استراتژیک می باشد. در این بخش دانشجویان و محققین گرامی می توانند مقالات ISI مدیریت را رایگان دانلود نمایند، و ذر صورت تمایل می توانند ترجمه مقالات را با هزینه اندک به صورت آنی دانلود نمایند. 

در فاز دوم بخش ترجمه تخصصی مقالات مدیریت راه اندازی شد که هدف از راه اندازی این بخش ارایه خدمات مناسب و ارزان قیمت به محققین عزیز می باشد ما همیشه با کنترل مترجمانی که با ما همکاری می کنند در حال کنترل کیفیت و بالا بردن سطح رضایت در این بخش می باشیم.

تمام تلاش ما این است که مقالات جدید و با کیفیتی را تهیه و در اختیار محققین عزیز کشورمان قرار دهیم. سایت خانه ISI ایران به صورت روزانه بروز رسانی خواهد شد و تیم ما کیفیت ترجمه مقالات را بررسی می نماید.


  


free webpage hit counter