سایت خانه ISI ایران به همت جمعی از فارغ التحصیلات حوزه مدیریت راه اندازی شده است و از آنجایی که اعتقاد داریم ما در حوزه مدیریت متخصص هستیم فقط در حوزه تخصصی خود برعکس سایر رقبا که در تمامی حوزه ها فعالیت می کنند نسبت به ارایه فعالیت پرداختیم  .لذا سایت خانه ISI ایران تنها سایتی است که در فقط در حوزه مدیریت مقالات ISI را به محققان و دانشجویان گرامی ارایه می نماید.


خانه ISI ایران با دریافت مجوز لازم از وزارت صنعت معدن و تجارت -مرکز توسعه تجارت الکترونی نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت نماید که در حوزه ارایه مقالات ترجمه شده جزء اولین سایتهایی می باشیم که دارای نشان اعتماد الکترونیکی می باشد . برای کنترل وضعیت مجوز ما لطفا در صفحه اصلی سایت بر روی تصویر زیر کلیک کنید :

سایت خانه ISI ایران در سایت ساماندهی که متعلق به وزارت و ارشاد اسلامی است ثبت شده است و شما می توانید دامنه ما را "  http://isihome.ir " در لینک زیر وارد و اعتبار ما بررسی فرمایید.


درگاه پرداخت اینترنتی سایت خانه ISI ایران مربوط به بانک پارسیان می باشد که محققین و دانشجویان گرامی می توانند جهت پرداخت وجه مقالات خریداری شده از آن استفاده نمایند.

free webpage hit counter