راهنمایی جهت انجام پایان نامه و پروپوزال مدیریت 


همیشه انتخاب و تعیین موضوع پایان نامه و اجرای آن برای دانشجویان مدیریت بسیار ضروری و با اهمیت بوده و دانشجویان مدیریت با دغه دغه های زیادی منجمله مقاله بیس، پروپوزال و در نهایت اجرای پایان نامه مواجه هستند. 

سایت خانه مقالات ایران بخش جدیدی را در این زمینه راه اندازی کرده است که قصد دارد به دانشجویان رشته مدیریت در این خصوص خدمات تخصصی ارایه نماید.

خدمات قابل ارایه به دانشجویان مدیریت در این حوزه عبارتند از:

ارایه مقاله بیس جدید : مقالات ISI همراه با مدل و فرضیات تحقیق 

کمک و مشاوره در خصوص ارایه پیش پروپوزال  (در این مرحله به دانشجو پیش پروپوزال مناسب همراه با نکاتی که می تواند پروپوزال اصلی خود را تهیه کند ارایه خواهد شد. هدف از ارایه پیش پروپوزال این است که دانشجو می تواند این پیش پروپوزال را همراه با مقاله بیس به استاد راهنمای خود ارایه دهد و تایید اولیه جهت نگارش پروپوزال را بگیرد. بدون شک پیش پروپوزال به عنوان نقشه راهی برای دانشجو عمل خواهد کرد و زمانی که دانشجو با پژوهش دانشگاه و یا استاد راهنما در خصوص مقاله بیس خود صحبت می کند می تواند بسیار موثر و مفید باشد)

کمک و مشاوره در خصوص نگارش نهایی پروپوزال : خدمات این بخش ما به دانشجویان به این صورت خواهد بود که مشاوره های لازم ارایه خواهد شد تا شما بتوانید پروپوزال خود را نهایی کنید و در انتها و در صورت نیاز ما پروپوزال شما را ویرایش نهایی خواهیم کرد.

نگارش پایان نامه : در این بخش ما همانند استاد مشاور تمام وقت کنار شما خواهیم بود و با مشاوره های تخصصی شما را در نگارش فصولی پایان نامه تنها نخواهیم گذاشت و در صورت نیاز به کارهای آماری ما کنار شما هستیم و می توانیم در این خصوص شما را کمک کنیم. قطعا نتایج اماری دقیق و درست می تواند شما را در گرفتن نتیجه گیری پایان نامه کمک کند.

تحلیل آماری : ارایه خدمات تخصصی در زمینه تحلیل اماری با نرم افزارهای SPSS- Amos- Lisrel- Smart-PLs - eviews

استخراج مقاله از پایان نامه : در این بخش ما به شما کمک خواهیم کرد تا از پایان نامه خود مقاله استخراج کنید و در نهایت بتوانید چاپ کرده و نمره مقاله پایان نامه را دریافت کنید.


در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره انجام پروپوزال و پایانامه لطفا از یکی از روشهای زیر با ما در ارتباط باشید 


          

 


free webpage hit counter