تا حالا شده با خودتون بگین چطور میشه از پایان نامه خودم مقاله استخراج کنم بدون اینکه بخوام نگران از نحوه انجام کار و ینه هایی باشم که شاید اگه افراد دیگه ای برای شما انجام بدهند خواهد داشت. 

در این نوشتار کوتاه خانه مقالات ISI ایران قصد دارد تا گامهای اصلی و مهمی را که شما باید بردارید را خدمتتان بگوید.

1-پایان نامه شما بدون شک قابلیت استخراج مقاله را دارا میباشد .

2-لزومی ندارد عنوان پایان نامه شما با عنوان مقاله یکی باشد گاهی میتوانید عنوان مقاله را جذابتر و یا متفاوت تر انتخاب کنید.

3- عنوان انتخابی را ببرسی کنید تا از  تکراری نبودن عنوان مقاله اطمینان داشته باشید.

4- توجه به موضوعات و تحقیقات بروز که شانس پذیرفته شدن مقاله را بسیار بالا میبرد

5- اکتفا نکردن به نقل قول از مقاله های دیگر و سایر تحقیقات و داشتن حرفی نو در موضوع و شیوه انجام مقاله

6- جمع آوری عصاره کلی پایان نامه در 10 الی 15 صفحه با ساختار زیر:

عنوان، چکیده، کلیدواژه ها، مقدمه، مرور پیشینه تحقیق و بررسی مبانی نظری، روش تحقیق، سئوالات و فرضیات و مدل مفهومی، تحلیل داده ها و نتیجه گیری، فهرست منابع مورد استفاده.

7- مشاهده چند نمونه مقاله پژوهشی و مطالعه آن ها قبل از نگارش مقاله از طریق دانلود مقالات ISI که در این مورد میتوانید از خدمات این موسسه بهره مند گردید.

8- شناسایی مجله مورد نظر جهت چاپ و گرفتن شیوه نامه آن مجله جهت رعایت استانداردهای نگارش مقاله و انتخاب نویسنده مسئول. (بهتر است فردی با تجربه نگارش چند مقاله باشد تا با اصول و روش های این امر آشنایی بیشتری داشته باشد)

9- از آنجا که پروسه چاپ مقاله ISI طولانی است و ممکن است فرآیند داوری آن یک سال طول بکشد لذا بهتر است دانشجو به محض شکل گرفتن پایان نامه و قبل از دفاع به فکر استخراج مقاله از پایان نامه باشد.

10- توجه به هزینه چاپ مقالات در مجلات : از آنجا که برخی از دانشجویان به سراغ مجلات لاتین جهت چاپ مقالا خود میروند لذا توجه به شناسایی لیست مجلات معتبر و همچنین هزینه چاپ مقاله جهت پیشگیری از مشکلات احتمالی ضروری می نماید.

 

11- شناسایی همایش های داخلی و بین المللی به عنوان یکی از راه های آسان چاپ مقاله

در نهایت خانه مقالات ISI ایران ، میتواند در این امر شما را یاری دهد لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


free webpage hit counter